HEEFT U EEN VRAAG? KLIK HIER
Telefoon
0525 68 17 89
E-mail
administratie@pwa.nu
Zuiderzeestraatweg Oost 62
8081 LD Oostendorp (Elburg)
Telefoon
0525 68 17 89
E-mail
administratie@pwa.nu

ONS TEAM

Tik of klik op de foto om werkdagen te zien
Dhr. K. Schilder
Aanwezig op:
  • maandag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Dhr. K. SchilderDirecteurdirecteur@pwa.nu
Mw. P. Snel
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • donderdag
  • vrijdag
Mw. P. SnelAdjunct-directeurpsnel@pwa.nu
Juf E. van Beek
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
Juf E. van BeekGroep 1aebeek@pwa.nu
Juf D. van der Heiden
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
Juf D. van der Heiden Groep 1advdheiden@pwa.nu
Juf J. Pool
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf J. PoolGroep 1bjpool@pwa.nu
Juf M. Burgmeijer
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • vrijdag
Juf M. BurgmeijerGroep 2amburgmeijer@pwa.nu
Juf H. Bijsterveld
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf H. BijsterveldGroep 2ahbijsterveld@pwa.nu
Juf. R. v. Norel
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
Juf. R. v. NorelGroep 3a/4arvnorel@pwa.nu
Juf F. de Gunst
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf F. de GunstGroep 3a/4afdgunst@pwa.nu
Juf I. Hop
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • vrijdag
Juf I. HopGroep 3bihop@pwa.nu
Juf R. Korevaar
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
Juf R. KorevaarGroep 3brkorevaar@pwa.nu
Juf G. v.d. Put
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
Juf G. v.d. PutGroep 4bgvdput@pwa.nu
Juf M. Koetsier
Aanwezig op:
  • donderdag
  • vrijdag
Juf M. KoetsierGroep 4bmkoetsier@pwa.nu
Juf R. Vendeville
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
Juf R. VendevilleGroep 5arvendeville@pwa.nu
Juf M. Jansen
Aanwezig op:
  • donderdag
  • vrijdag
Juf M. JansenGroep 5amjansen@pwa.nu
Juf I. van der Maaten
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf I. van der MaatenGroep 5bivdmaaten@pwa.nu
Juf A. Miltenburg
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf A. MiltenburgGroep 6aJuf A. Miltenburg
Meester P. Plette
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meester P. PletteGroep 6b/7bpplette@pwa.nu
Juf E. Jongetjes
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
Juf E. JongetjesGroep 7aejongetjes@pwa.nu
Juf H. Riezebos
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf H. RiezebosGroep 7ahriezebos@pwa.nu
Juf G. Junte
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
Juf G. JunteGroep 8gjunte@pwa.nu
Juf A. van Gelder
Aanwezig op:
  • donderdag
  • vrijdag
Juf A. van GelderGroep 8avgelder@pwa.nu
Mw. A. Vijge
Aanwezig op:
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
Mw. A. VijgeIntern Begeleideravijge@pwa.nu
Mw. J. van ’t Hof
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • donderdag
Mw. J. van ’t HofLeerling Begeleiderjvthof@pwa.nu
Juf H. van Ommen
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf H. van OmmenOnderwijsassistentehvommen@pwa.nu
Juf J. Beelen
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
Juf J. BeelenOnderwijsassistentejbeelen@pwa.nu
Juf H. Schutte
Aanwezig op:
  • woensdag
  • donderdag
Juf H. SchutteOnderwijsassistente
Juf I. Blaauw
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • donderdag
  • vrijdag
Juf I. BlaauwOnderwijsassistenteiblaauw@pwa.nu
Mw. H. Kwakkel
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • donderdag
Mw. H. KwakkelAdministratief medewerksteradministratie@pwa.nu
Dhr. K. Land
Aanwezig op:
  • maandag
  • dinsdag
  • woensdag
  • vrijdag
Dhr. K. LandConciërge
Mw. H. van de Bosch
Aanwezig op:
Mw. H. van de BoschInterieurverzorgster
Mw. A. van ‘t Hul
Aanwezig op:
Mw. A. van ‘t HulInterieurverzorgster
pwa_20110901_5_transparant.png
Zuiderzeestraatweg Oost 62
8081 LD Oostendorp (Elburg)
administratie@pwa.nu
0525 68 17 89
© Copyright 2020 Kamels. Alle rechten voorbehouden.

Zoeken